Alba Regia Felsőoktatási Expo

2018.október 16. Alba Regia Felsőoktatási Expo
A rendezvényen iskolánk 13-os közgazdasági és logisztikai képzésben résztvevő tanulói voltak jelen. Az Expo-n Szfvár három egyeteme, a Budapesti Corvinus Egyetem Székesfehérvári Campusa, a Kodolányi János Egyetem és az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki kara mutatkozott be. Az expon az egyetemeken kívül több jelentős cég is képviseltette magát. A rendezvény célja az volt, hogy hidat képezzen a tanulók, az egyetemek és a cégek között. A fiatalok a helyi egyetemeken tanuljanak tovább, így erősödhet a fiatalok Székesfehérvárhoz való kötődése. Az egyetemek bemutatták képzéseiket, valamint tájékoztatót adtak a duális képzésről. Tanulóink játékos vetélkedőn is részt vettek, és információkkal gazdagodva tértek vissza a kiállításról.