Iskolánk csapata nyerte a Pannon Egyetem Üzleti Szimulációs Versenyét

2018. december 20-án iskolánk csapata 1. helyezést ért el a Pannon Egyetem által szervezett Üzleti Szimulációs Versenyen. A csapat tagjai: Suhajda Barbara, Deák Cintia, Tóth Henrietta és Szabó Zsuzsanna. A versenyen egy képzeletbeli vállalatot kellett vezetni, irányítani, döntéseket hozni. Nyolc forduló után a csapatok vállalatait több szempontból értékelték (pl. jövedelmezőség, beruházás bővítés), és a szempontok alapján elért helyezés alakította ki a végső sorrendet.
„ A próbaforduló után csődbe ment a vállalatunk. Ebből sokat tanultunk, és az „éles” fordulókban kijavítottuk a hibás döntéseket. Igazi csapatmunka volt, sokat tanultunk. Nagyon élveztük a versenyt, és természetesen boldogok vagyunk, hogy nyertünk! – mesélte Suhajda Barbara.