A Zentai úti Általános Iskola Vidám lányok 8. osztályos csapata nyerte a Játékos szakmai vetélkedőnket

8. évfolyamosok részére Játékos szakmai vetélkedőt szervezett iskolánk, melynek során megismerhették a tanulók az iskolánkban oktatott szakmákat. Az akadálypálya során több feladatot kellett megoldaniuk a versenyzőknek. Minden általános iskolai csapatot egy végzős diákunk kísérte, akik segítették, támogatták a fiatalokat, és természetesen nagyon szurkoltak nekik.
A 13. csapat közül legjobban a Vidám lányok csapata teljesítette a feladatokat, így az egyébként több csapattal érkező székesfehérvári Zentai úti Általános Iskola nyerte a versenyt.
2. helyezett lett az Orientált baglyok csapata, ők a Zichyújfalui Református Iskola tanulói.
3. helyezést ért el a szintén több csapattal érkező, székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola Hard Team fiúcsapata.

Gratulálunk a csapatoknak!