2017/2018-as tanév eredményei

A 2017/2018. tanév versenyeredményei

Sportversenyek

Diákolimpia kosárlabda
leány csapat IV.hely
Gombás Petra, Szabó Eszter, Rózsa Nóra, Vas Beatrix, Vas Viktória, Kárpáti Korinna, Marx Andrea, Dudar Blanka
Felkészítő tanár: Borostyán Lajos

Diákolimpia kosárlabda
leány csapat I.hely (megyei)
Szabó Eszter, Rózsa Nóra, Gombás Petra, Vas Beatrix,
Vas Viktória, Marx Andrea, Dudar Blanka, Lukács Petra
Felkészítő tanár: Borostyán Lajos

Országos Diákolimpia – Kosárlabda
leány csapat (VI. korcsoport) 1. hely (megyei),
4. hely (országos elődöntő)
Rózsa Nóra, Szabó Eszter, Gombás Petra, Kárpáti Korinna,
Marx Andrea, Vass Viktória, Vass Beatrix, Dudar Blanka
Felkészítő tanár:Borostyán Lajos

Fair Play Kupa – Magyar Labdarúgó Szövetség szervezésében
leány csapat 1. hely (körzeti)
3. hely (megyei)
Gyuris Kinga, Klipács Enikő, Kiss Dominika, Molnár Cintia
Muhadri Diellza, Katona Krisztina, Petrimán Olívia, Harcos Friderika,
Biró Dorina, Orgoványi Ivett, Lázi Vivien
Felkészítő tanár:Veres Gábor

Idegen nyelvi versenyeredmények
Április 12-én iskolánkból 10 tanuló vett részt Balatonfűzfőn az Öveges József Szakgimnázium által oszágosan meghirdetett idegen nyelvi versenyen. A verseny remek hangulatban zajlott, a diákok pedig mindannyian nagyon szépen szerepeltek.
Kimagasló eredményt ért el angol nyelvből Pintér Roland (10.A) és Horváth Balázs (10.C), akik a kategóriájukban induló 51 diák közül a 4. illetve 5. helyen végeztek.
Az élmezőnyben végeztek még angol nyelvből Berényi Boglárka(11.D), német nyelvből Rásky Gergő (10.A), Szűcs Szabina(9.D), Borsó Bettina(10.D ) is.
A szép eredményekhez gratulálunk!

 

Tanulmányi versenyek

Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei döntő
Schulcz Ildikó Emma 11.C 2. hely
Felkészítő tanár:Hegyi Gabriella

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei
Paplogó Veronika 9.A 2. hely
Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella
Jenei Krisztina 12.D 5.hely
Felkészítő tanár:Bozsoginé Turcsik Judit

Vörösmarty Mihály Szavalóverseny megyei
Jenei Márton 11.D különdíj
Felkészítő tanár:Hegyi Gabriella

Székesfehérvári Versünnep
Jenei Márton 11.D döntős
Felkészítő tanár:Hegyi Gabriella

Sárvári Kárpát-medencei diákköltők és –írók találkozója
Rudniczai Rudolf 11.B tábori meghívás
Felkészítő tanár:Bozsoginé Turcsik Judit

Savaria Országos Történelem Verseny megyei döntő
Dewath Anna 9.B 7. hely
Felkészítő tanár:Benedekné Bernáth Éva

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló
Rózsavölgyi Ádám 9.B 7. hely
Felkészítő tanár:Torma Judit

Öveges József Szakképző Iskola által szervezett nyelvi verseny
Pintér Roland 10.A 4. hely
Felkészítő tanár: Pongrácz Nikoletta
Horváth Balázs 10.C 5. hely
Felkészítő tanár: Pongrácz Nikoletta
Borsó Bettina 10.D, Szücs Szabina 9.D megosztott 4-7. hely
Felkészítő tanár:Borosné Rádl Izabella

Tópart Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium által szervezett angol és német nyelvű országismereti verseny
Kecse Adrián 11.C,
Csepcsányi Fanni, Velencei Réka 11.D 3. hely
Felkészítő tanár:dr. Biró Mihályné

Hebe Kft. országismereti idegen nyelvi versenye
Berényi Boglárka, Mohl Enikő,
Ambruzs Imola, Földesi Erika 11.D 6. hely
Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit
Tarácski Levente, Kecse Adrián 11.C,
Borsó Bettina 10.D, Bácskai Vivien 11.D 6. hely
Felkészítő tanár:dr. Biró Mihályné

Hebe Kft. Tavasz az angol nyelvű országokban versenye
Berényi Boglárka, Mohl Enikő,
Ambruzs Imola, Földesi Erika 11.D 9. hely
Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit
Németh Diána, Kiss Enikő, Csipszer Csenge 20. hely
Felkészítő tanár:Jaczóné Perepatits Edit

Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Marketing Challenge Day marketing verseny
Antal Petra, Huszár Anikó,
Rudolf Rebeka, Varga Antónia 12.B 1-10. hely
Bóka Nikolett, Megyeri Zsuzsanna,
Tenke Patrik 12.A 1-10. hely
Felkészítő tanár:Kindl Márta

OSZTV közlekedés, szállítmányozás, logisztika
Németh Erik 14.L vizsgamentesség
meghívás országos döntőre
OSZTV pénzügy, számvitel
Balogh Cintia 13.P vizsgamentesség
Bicskei Anita 14.P vizsgamentesség
Druhapolcsik Laura 13.P vizsgamentesség
Furdu Alexandra 13.P vizsgamentesség
Gyurcsek Márk 13.P vizsgamentesség
Harmati Flóra 13.P vizsgamentesség
Járossy Ádám 14.P vizsgamentesség
Káldy Fédra 13.P vizsgamentesség
Keresztyén Karolina Krisztina 13.P vizsgamentesség
Kéri Petra 14.P vizsgamentesség
Kéri Szabolcs 14.P vizsgamentesség
Máhr Barbara 13.P vizsgamentesség
Mikus Barbara 14.P vizsgamentesség
Nagy Hanna 13.P vizsgamentesség
Nagy Nikolett 14.P vizsgamentesség
Németh Erika 14.P vizsgamentesség
Németh Martina 14.P vizsgamentesség
Osvald Anett 14.P vizsgamentesség
Pákozdi Barbara 14.P vizsgamentesség
Pálfi Nóra 14.P vizsgamentesség
Pap Csilla 14.P vizsgamentesség
Sárközi Kitti 14.P vizsgamentesség
Sénik Angéla 14.P vizsgamentesség
Szatmári Zsófia 13.P vizsgamentesség
Szűcs Noémi 14.P vizsgamentesség
Újvári Nikolett 13.P vizsgamentesség
Vámosi Brigitta 13.P vizsgamentesség
Veres Valentina 13.P vizsgamentesség

Fejér Megyei Diáknapok
Csepregi József 11.A (ének) arany minősítés
Jenei Márton 11.D (vers) ezüst minősítés
Rásky Gergő 10.A (vers) bronz minősítés
Rásky Gergő 10.A (ének) bronz minősítés
Gebe Evelin 9.C (vers) bronz minősítés
Felkészítő tanár:Thardi-Veress Márta

„Célra tarts!” honvédségi vetélkedő
csapat 12. hely
Beke Boglárka, Dewath Anna,
Kiss Fanni, Zsolnai Eszter
Felkészítő tanár:Kovácsné Kozma Katalin

Középiskolások légpuska lőversenye női csapatverseny (Honvéd Szondi György Sportegyesület és a Magyar Tartalékosok Szövetsége Fejér Megyei Szervezete szervezésében)
Borsó Bettina, Kiss Enikő,
Lebcelter Orsolya 10.D 1. hely (megyei)
3. hely (regionális)
Zsolnai Eszter, Beke Boglárka,
Dewath Anna 9.B 3. hely (megyei)
2. hely (regionális)
Felkészítő tanár:Kovácsné Kozma Katalin

Katasztrófavédelmi verseny
Biró Dorina, Katona Eszter,
Oláh Nikolett, Szehofner Fanni 10.B 5. hely
Zsolnai Eszter, Beke Boglárka,
Dewath Anna 9.B Polgárvédelmi különdíj
Felkészítő tanár:Kovácsné Kozma Katalin