2018/2019-es tanév eredményei

A 2018/2019. tanév versenyeredményei

 

Tanulmányi versenyek

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei

Kiss Dominika 12.D                                                           2. hely

Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

 

Fehérvári Irodalmi Napok – Slam Poetry verseny

Alföldi Laura 12.C                                                             2. hely

Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

 

Szép magyar beszéd szépkiejtési verseny

Gebe Evelin 10.C                                                               megyei 1. hely

Felkészítő tanár: Brichterné Horváth Eszter

 

Édes anyanyelvünk

Viszugyel Regina 10.D                                                       megyei 3. hely

Felkészítő tanár: Bozsoginé Turcsik Judit

 

Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Verseny

Alföldi Laura 12.C                                                             1. hely

Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

Rudniczai Rudolf 12.B                                                       különdíj

Felkészítő tanár: Bozsoginé Turcsik Judit

 

Vörösmarty Mihály Szavalóverseny megyei

Pap Annamária 12.C                                                         3. hely

Jádi Karina 12.D                                                                különdíj

Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

Székesfehérvári Versünnep

Rásky Gergő 11.A                                                              döntős, különdíjas

Felkészítő tanár: Lőrinczy Barbara

 

Szóval győzni – kommunikáció verseny

Alföldi Laura 12.C                                                             döntő

Biró Mózes 10.C                                                                 döntő

Milák Tünde 11.B                                                              döntő

Rudniczai Rudolf 12.B                                                       döntő

 

Online Floralia pályázat

Alföldi Laura 12.C, Rudniczai Rudolf 12.B                     közönségdíj

 

Táskarádió – újságírói pályázat

Bugár Vivien, Berényi Boglárka 12.D                              a legjobb publicisztikai írás

 

Savaria Országos Történelem Verseny megyei döntő

Végh Patrik 10.D                                                               megyei 7. hely

Felkészítő tanár: Orosz Éva

 

„Hozz rá víg esztendőt…” – Szent Korona vetélkedő

Varjas Benjámin 11.A                                                       2. forduló

Felkészítő tanár: Benedekné Bernáth Éva, Lovász Katalin

 

Öveges József Szakképző Iskola által szervezett nyelvi verseny

Pálinkás Roberta 11.D                                                       2. hely

Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit

Pável Csenge 11.B                                                             3. hely

Felkészítő tanár: Molnár Anikó

Borsó Bettina 11.D                                                             4. hely

Felkészítő tanár: Borosné Rádl Izabella

 

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium által szervezett angol nyelvi szépkiejtési verseny

Kertész Karina 9.D                                                             2. hely

Felkészítő tanár: Fehérvári Gabriella

 

Hebe Kft. országismereti idegen nyelvi versenye

Farkas Regina, Németh Diána,
Lamszider Dóra, Szittya Evelin
11.D                                1. hely

Felkészítő tanár: Fehérvári Gabriella

Illés Lora, Major Dorina,
Katona Eszter, Oláh Nikoletta Kármen
11.B                    11. hely

Felkészítő tanár: Barna Éva

Csákvári Gréta, Molnár Eszter Inez 11.C                         12. hely

Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit

Borostyán Henriett, Kadlecsik Martina,
Kovács Brigitta, Hrozik Fanni
11.B                                  13. hely

Felkészítő tanár: Barna Éva

Herczog Dalma, Rózsavölgyi Ádám 10.B                         13. hely

Felkészítő tanár: Pongrácz Nikoletta

Berényi Boglárka Erzsébet, Ambruzs Imola 12.D            8. hely

Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit

Borsó Bettina, Marx Andrea 11.D                                    11. hely

Felkészítő tanár: Borosné Rádl Izabella

 

TIT 5. Országos Nyelvhasználó Verseny

Viszugyel Regina 10.D                                                       3. hely

Felkészítő tanár: Borosné Rádl Izabella

Szücs Szabina 10.D                                                            4. hely

Felkészítő tanár: Borosné Rádl Izabella

 

GRIMM szótárhasználati online verseny

csapat1 11.B                                                                       11. hely

Felkészítő tanár: Barna Éva

csapat2 11.B                                                                       12. hely

Felkészítő tanár: Barna Éva

 

„Döntésünk a jövőnk” – vetélkedő

Sudár Dominika Virág, Szabó Anna Mercédesz 11.D     2. hely

Borsó Bettina, Lebcelter Orsolya 11.D                             6. hely

Felkészítő tanár: Guber István

 

PénzSztár – középiskolák pénzügyi- és gazdasági versenye

Alföldi Laura, Pap Annamária,
Pataki Richárd, Ródenbücher Richárd
12.C                    regionális döntő 3. hely

Csákvári Gréta, Eipl Máté,
Krizsák Enikő, Molnár Eszter
11.C                                   regionális döntő 4. hely

Felkészítő tanár: Pénzes Krisztina

 

Pannon Egyetem Tour de Pannon versenye

Borsó Bettina, Marx Andrea,
Fodor Lilla, Farkas Regina
11.D                                      2. hely

Orbán Zsófia, Hamburger Nikander,
Viszugyel Regina, Kovács Esztella
10.D                           3. hely

Csepcsányi Fanni, Gombás Petra,
Komlósi Andrea, Kéri Helga
12.D                                    7. hely

Felkészítő tanár: dr. Biró Mihályné

 

Pannon Egyetem Üzleti Szimulációs Versenye

Deák Cintia, Szabó Zsuzsanna
Suhajda Barbara, Tóth Henrietta
5/13.P                          1. hely

Antal Laura, Szeghy Krisztina
Kasó Gergő, Tóth Réka
5/13.P                                          4. hely

Felkészítő tanár: Szőtsné Fekete Katalin

 

Vigyázz, kész, pénz! – K&H Bank által szervezett szakmai vetélkedő

Ellenbruck Krisztina, Erős Petra
Kovács Noémi, Vida Nikolett
10.C                                    régió 4. hely

Felkészítő tanár: Pénzes Krisztina

Fejér Megyei Diáknapok

Csepregi József 12.A (ének)                                               arany minősítés

Gebe Evelin 10.C (vers)                                                      ezüst minősítés

Rásky Gergő 11.A (vers)                                                    arany minősítés

Béczi Boglárka 12.B (sótájm)                                            bronz minősítés

Rudniczai Rudolf 12.B (irodalom)                                     arany minősítés

Alföldi Laura 12.C (irodalom)                                           arany minősítés

Koordináló tanár: Erdélyi Andrea, Bozsoginé Turcsik Judit

A magyar honvédelem 170 éve vetélkedő

csapat                                                                                  5. hely

Herczog Dalma, Dewath Anna,
Dezső Ivett, Tóth Péter
10.B

Felkészítő tanár: Kovácsné Kozma Katalin, Benedekné Bernáth Éva

 

„Célra tarts!” honvédségi vetélkedő

csapat

Beke Boglárka, Dewath Anna,
Kiss Fanni, Zsolnai Eszter
10.B

Felkészítő tanár: Kovácsné Kozma Katalin

 

Középiskolások légpuska lőversenye női csapatverseny (Honvéd Szondi György Sportegyesület és a Magyar Tartalékosok Szövetsége Fejér Megyei Szervezete szervezésében)

Zsolnai Eszter, Beke Boglárka, Kiss Fanni
Dewath Anna, Kovács Dorka, Kecskés Vivien
10.B         2. hely

Lebcelter Orsolya, Kiss Enikő 11.D
Preszter Blanka
9.D                                                           3. hely

Felkészítő tanár: Kovácsné Kozma Katalin

Katasztrófavédelmi verseny

Zsolnai Eszter, Beke Boglárka,
Dewath Anna, Kecskés Vivien
10.B                                  Tűzoltósági különdíj

Felkészítő tanár: Kovácsné Kozma Katalin

Sportversenyek

 

Országos Diákolimpia – Kosárlabda

leány csapat (VI. korcsoport)                                              2. hely (megyei)

Rózsa Nóra, Szabó Eszter, Kárpáti Korinna,
Marx Andrea, Vass Viktória, Vass Beatrix, Dubán Nikolett

Felkészítő tanár: Borostyán Lajos

 

Országos Diákolimpia – Tollaslabda

Tószegi Regina                                                                   1. hely (megyei)

  1. hely (országos)

Nagy Márton                                                                      1. hely (megyei)

 

Alapfokú Versenyek – Kispályás labdarúgás

leány csapat                                                                         2. hely (városi)

Kiss Dominika, Klipács Enikő, Molnár Cintia, Rupp Loretta,

Tóth Kíra, Muhadri Diellza, Kovács Dorka, Balázs Panna,

Fodor Lilla, Réti Ibolya, Földesi Adrienn, Harcos Friderika, Bíró Dorina

Felkészítő tanár: Veres Gábor