Országos versenyek

1990-1991


„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Ruff Gabriella oklevél

1992-1993


Németh László országos tanulmányíró verseny
Zsédely Krisztina 2. helyezés

1993-1994


OSZTV pénzügyi ismeretek
Bánhidi Anikó 19. helyezés

Országos történelmi vetélkedő az Árpád-korról
csapatverseny 4. helyezés

1994-1995


„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Venguszt Beatrix különdíj

OSZTV külkereskedelmi szakmai anyaggal bővített német nyelvi verseny
Molnár Éva 7. helyezés

Országos Ady Endre tanulmányíró pályázat
Parraghy Diána 3. helyezés

Illyés Gyula országos szavalóverseny
Temesvári Márta 4. helyezés

Implom József középiskolai helyesírási verseny országos döntője
Csörgő Zsuzsa 14. helyezés

1995-1996


OSZTV külkereskedelmi szakmai anyaggal bővített német nyelvi verseny
Bozsák Gizella 5. helyezés
Berghammer Katalin 12. helyezés
Petz Renáta 13. helyezés

OSZTV közgazdaságtan
Walter Ulrik 6. helyezés

OKTV matematika
Bencsik Zoltán 3. helyezés
Walter Ulrik 15. helyezés

OKTV orosz nyelv
Horváth Enikő 15. helyezés

KENGURU Országos Matematikai Verseny
Csörgő Zsuzsa 10. helyezés
Walter Ulrik 13. helyezés

„Gábor Dénes” Matematika Feladatmegoldó Verseny
Walter Ulrik 1. helyezés

Országos Ady Endre tanulmányíró pályázat
Horváth Cecília 2. helyezés

Implom József középiskolai helyesírási verseny országos döntője
Háder Krisztina 9. helyezés

Diákújságírók Országos Egyesülete pályázata, valamint az Országos Rendőr-főkapitányság által meghirdetett kisriport- és elbeszéléspályázat
Temesvári Márta 1. és 2. helyezés

1996-1997


OSZTV könyvvitel
Süveg Katalin 9. helyezés

OSZTV pénzügyi ismeretek
Petrik Zsolt 14-15. helyezés

OSZTV külkereskedelmi ismeretek
Magyar Mónika 15. helyezés

OSZTV áruismeret
Szabó András 29. helyezés

OSZTV külkereskedelmi szakmai anyaggal bővített német nyelvi verseny
Fischer Edit 6. helyezés
Héger Brigitta 16. helyezés

OSZTV külkereskedelmi szakmai anyaggal bővített orosz nyelvi verseny
Horváth Enikő 1. helyezés

OKTV orosz nyelv
Horváth Enikő 9. helyezés

„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Horváth Noémi „Széphalom” emlékplakett

1997-1998


OSZTV pénzügyi ismeretek
Jenei Andrea 7. helyezés
Térmeg Melinda 18. helyezés

OSZTV külkereskedelmi anyaggal bővített német nyelvi verseny
Wágner Zsuzsanna 7. helyezés

OSZTV külkereskedelmi ismeretek verseny
Vadon Etelka 15. helyezés

Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny
Botos Regina 19. helyezés

Európai Unió Integrációs vetélkedő
csapat 7-8. helyezés

1998-1999


OSZTV kereskedelmi és vállalkozási ismeretek
Molnár Gábor 33. helyezés

OSZTV könyvvitel
Márky Balázs 16. helyezés

OSZTV pénzügyi ismeretek
Rétfalvi Katalin 25. helyezés

„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Szarka Zsuzsanna „Széphalom” emlékplakett különdíj

A diákírók, diákköltők XXII. országos találkozójának irodalmi pályázata
Szakál Marianna 2. helyezés

A „Hősök napja” alkalmából rendezett vers és novella pályázat
Szakál Marianna 1. helyezés

Országos szövegszerkesztő bajnokság
Varga Erzsébet 3. helyezés

Idegen nyelvű gépíróverseny
Barbély Virág 3. helyezés

Krúdy Gyula prózamondó verseny
Braun Anna 3. helyezés

1999-2000


OSZTV külkereskedelmi anyaggal bővített angol nyelvi verseny
Sörös Mária 19. helyezés

Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny
Klujber Eszter 18. helyezés

„Helyesírásunk az ezredfordulón” pályázat
Szabados Petra különdíj

Országos Ady Endre tanulmányíró pályázat
Németh Andrea 2. helyezés

Móra Ferenc novellaelemző és fogalmazási verseny
Ladányi Tímea 7. helyezés
Molnár Margit 13. helyezés
Bucsi Ágnes 15. helyezés

Országos gépíró és szövegszerkesztő verseny
Sörös Mária 4. helyezés
Nagy Dóra 9. helyezés
az iskola csapata 5. helyezés

2001-2002


Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd” verseny
Kis Ildikó Kazinczy-érem

OSZTV elméleti gazdaságtan
Dezső Zsolt 38. helyezés

OSZTV üzleti gazdaságtan
Kovács Zsuzsa 17. helyezés
Ruszák Norbert 35. helyezés
Lángi Dóra 37. helyezés

2002-2003


OKTV matematika
Slonszki Tamás országos döntőbe jutott

Implom József középiskolai helyesírási verseny
Szabados Petra 18. helyezés

OSZTV elméleti gazdaságtan
Slonszki Tamás 54. helyezés

„Magyarország az én hazám” történelem verseny
csapat 5. helyezés
Tagjai: Cserna Edit, Bánkuti Gábor, Faragó Róbert

„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Kis Ildikó „Széphalom” emlékplakett

Tehetséggondozó országos verseny
magyar nyelvtan
Farkas Korinna 1. helyezés                       Tőke Lilla 4. helyezés
Tulok Hajnalka 5. helyezés                       Ruzicska Zsuzsanna 6. helyezés
Ruppert Szilvia 7. helyezés                       Varjú Éva 8. helyezés
Osváth Éva 10. helyezés                           Geszler Csilla 11. helyezés
Kincses Anett 14. helyezés                        Fülöp Tímea 15. helyezés

magyar irodalom
Kozma Mónika 5. helyezés              Szerencs Ágnes 6. helyezés
Tulok Hajnalka 8. helyezés              Kovács Tímea 11. helyezés
Geszler Csilla 12. helyezés

történelem
Koczka Nikolett 12. helyezés

2003-2004


Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd” verseny
Hangyál Tímea különdíj

Implom József középiskolai helyesírási verseny
Tulok Hajnalka 12. helyezés

„Magyarország az én hazám” történelem verseny
csapat 15. helyezés
Tagjai: Kovács Krisztián, Bánkuti Gábor, Faragó Róbert

Mátyás Király országos mesemondó verseny
Szűcs Zsuzsanna 3. helyezés

„Édes Anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Horváth Ibolya különdíj
Kiss Helga „Széphalom” emlékplakett

Országos Közlekedésbiztonsági Kupa
Gurdon Bernadett 3. helyezés (csapatban)
5. helyezés (egyéniben)

„Négy évszak” – kalandverseny
csapat 6. helyezés
Tagjai: Geszler Csilla, Hullám Balázs, Kincses Anett, Fett Vivien, Pásztor Anikó, Varjú Éva

csapat 8. helyezés
Tagjai: Csendes Ramóna, Kőszegi Gabriella, Németh Szilvia, Matukovics Helga, Heinrich Marica

Tehetséggondozó országos verseny
történelem
Radács Anett 8. helyezés
Tőke Lilla 12. helyezés

magyar nyelv
Tőke Lilla 1. helyezés                      Metykó Andrea 3. helyezés
Timár Szilvia 4. helyezés                 Szalók Orsolya 6. helyezés
Nagy István 8. helyezés                   Kajfisch Balázs 10. helyezés
Geszler Csilla 17. helyezés

irodalom
Tőke Lilla 4. helyezés                      Szerencs Ágnes 9. helyezés
Ruppert Szilvia 10. helyezés            Végh Ádám 11. helyezés
Doktór Melinda 17. helyezés

rajz
Kiss Bettina 12. helyezés

2004-2005


OKTV német nyelv
Keszeg Botond részvétel

SZÉT elméleti gazdaságtan
Csákány Zoltán 15. helyezés

SZÉT marketing – közgazdasági ismeretek
Kőmíves Tímea 8. helyezés
Gyimes Nóra 11. helyezés

Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd” verseny
Csécsei Kinga részvétel
Schweighart Péter részvétel

Implom József középiskolai helyesírási verseny
Tulok Hajnalka 2. helyezés

„Magyarország az én hazám” történelem verseny
Geszler Csilla oklevél
Farkas Korinna
Dunkl Gergő

Tehetséggondozó országos verseny
történelem
Tőke Lilla 1. helyezés                      Németh Melinda 6. helyezés
Pápai Krisztián 6. helyezés

magyar nyelv
Tímár Szilvia 1. helyezés                 Nagy Szilvia 2. helyezés
Osváth Éva 3. helyezés                    Tőke Lilla 3. helyezés
Márton Anikó 4. helyezés                Geszler Csilla 5. helyezés
Fülöp Tímea 5. helyezés                  Kajfisch Balázs 5. helyezés
Szalok Orsolya 6. helyezés              Pásztor Anikó 7. helyezés
Ruzicska Zsuzsa 7. helyezés            Babirák Diána 8. helyezés
Nagy István 10. helyezés

irodalom
Tőke Lilla 3. helyezés                      Geszler Csilla 4. helyezés
Ruppert Szilvia 4. helyezés             Tóth Alexandra 4. helyezés
Fülöp Tímea 6. helyezés                 Kozma Mónika 9. helyezés

biológia
Szabó Krisztina 5. helyezés             Vajda Tibor 6. helyezés
Schneider Edina 7. helyezés             Németh Melinda 7. helyezés
Töltösi Mariann 10. helyezés

Országos egészségnevelési verseny

Csapat 5. helyezés
Tagjai: Bán Krisztina, Sági Ildikó, Piszkor Eszter, Szerencs Ágnes

Magyar Rákellenes Liga pályázata
Borsodi Anikó 3. helyezés

2005-2006


SZÉTV elméleti gazdaságtan
Giricz Lóránt 29. helyezés

SZÉTV üzleti gazdaságtan
Jambrik János 18. helyezés

SZÉTV marketing – közgazdasági ismeretek
Óber Stella 10. helyezés

OSZTV külkereskedelmi ügyintéző
Horvárh Katalin 5. helyezés
Erdélyi Ildikó írásbeli rész győztese!

„Édes Anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
Ertvein Andrea Kazinczy-érem
Kajfisch Balázs emléklap

„Anyám Fekete Rózsa” nemzetközi vers- és prózamondó verseny
Matukovics Helga emléklap
Szücs Zsuzsanna emléklap

„Hazánk gazdasága, társadalma” – 2005. évi Országos Középiskolai Statisztikai Pályázat
Csapat 4. helyezés
Tagjai: Kozma Gabriella, Horváth Zsuzsanna, Mike Ildikó, Molnár Judit

2006-2007


OKTV matematika
Fülöp Áron 7. helyezés

SZÉTV marketing – közgazdasági ismeretek
Váradi Dóra 8. helyezés

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző
Bencsik Tamás 16. helyezés
Nagy István felmentés szth. vizsga alól

„Anyám Fekete Rózsa” nemzetközi vers- és prózamondó verseny
Szücs Zsuzsanna oklevél

Móra Ferenc novellaelemző és fogalmazás verseny
Tóth Bernadett oklevél

„Hazánk gazdasága, társadalma” – 2006. évi Országos Középiskolai Statisztikai Pályázat
Gerlinger Éva emléklap

2007-2008


Implom József középiskolai helyesírási verseny
Somogyi Eszter 17. helyezés

Szellemi diákolimpia országos elődöntő
Csapat 9. helyezés
Tagjai: Paulik Anna, Völgyi Kata, Horváth Balázs, Sebestyén Bence

SZÉTV üzleti gazdaságtan
Bankó Vivien 6. helyezés

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző
Cseh Dóra felmentés szth. vizsga alól
Karg Enikő felmentés szth. vizsga alól

2008 – 2009

SZÉTV közgazdasági alapismeretek (üzleti gazdaságtan)
Molnár Vivien 14. helyezést ért el.

RangAdó verseny
3 csapat jutott a területi döntőbe, ahol 2., 4., és 7. helyezést értek el.

’’Édes Anyanyelvünk’’ nyelvhasználati verseny
Faddi Bettina Kazinczy-érmet nyert.

Implom József Országos Helyesírási Verseny
Nagy Anita 12. helyezés

Szép Magyar Beszéd országos döntő
Faddi Bettina középmezőny

2009 – 2010


’’Édes Anyanyelvünk’’ nyelvhasználati Verseny
Schweighardt Nikolett Kazinczy érmes
Háden Dorina különdíjas

Szép Magyar Beszéd országos döntő
Faddi Bettina emléklap

Irinyi János kémiaverseny
Ivanics József országos döntőjébe jutott

Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntő
Váger Dorina, Gilicze Tamás, Hortobágyi Gábor 2. helyezés

Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak (SZÉTV)
kereskedelem-marketing szakmacsoport
Bagdi Franciska 15. helyezés