2016/2017-es tanév eredményei

A 2016/2017. tanév versenyeredményei

Tanulmányi versenyek

Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos döntő
Csákvári Alexandra 12.A         különdíj
Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei
Szunyogh Noémi 12.D         1. hely
Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

 

Vörösmarty Mihály Szavalóverseny megyei
Jenei Márton 10.D         3. hely
Felkészítő tanár: Hegyi Gabriella

 

Tópart Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium által szervezett angol szépkiejtési verseny
Pipó Roberta 9.D         1. hely
Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit

 

Tópart Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium által szervezett angol szépkiejtési verseny
Pável Cenge 9.B         2. hely
Felkészítő tanár: Jaczóné Perepatits Edit

 

A Deák Szakgimnázium által hirdetett városi csapatverseny – A NATO története
Lakatos Patrik, Rásky Gergő,
Pintér Szabolcs, Varjas Benjamin
9.A         7. hely
Felkészítő tanáruk: Benedekné Bernáth Éva

 

Kalandozások a kétszintű bankrendszerben Verseny
Bicskei Anita, Nagy Nikolett,
Németh Martina, Osvald Anett
13.P         regionális 4. hely
Felkészítő tanáruk: Bánfalvi Róbert, Szőtsné Fekete Katalin

image1

Járossy Ádám, Kéri Szabolcs,
Simon Noémi, Simon Szandra
13.P         megyei 5. hely
Felkészítő tanáruk: Bánfalvi Róbert, Szőtsné Fekete Katalin

 

PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny
Bicskei Anita, Nagy Nikolett,
Németh Martina
13.P         10. hely
Felkészítő tanáruk: Bánfalvi Róbert, Szőtsné Fekete Katalin

 

Magyari Liliána, Szabó Viktória,
Szima Fruzsina 13.P         19. hely
Felkészítő tanáruk: Bánfalvi Róbert, Szőtsné Fekete Katalin

 

Gordiusz matematikaverseny megyei
Szunyogh Noémi 12.D         1. hely
Felkészítő tanár: Torma Judit

 

Középiskolások légpuska lőversenye női csapatverseny (Honvéd Szondi György Sportegyesület és a Magyar Tartalékosok Szövetsége Fejér Megyei Szervezete szervezésében)
Borsó Bettina, Fodor Lilla,
Lebcelter Orsolya
9.D         2. hely (megyei)
Felkészítő tanár: Kovácsné Kozma Katalin

„Utazás Wittenbergbe” országos levéltári verseny
Jádi Karina, Komlósi Andrea, Sallai Viktória 10.D,
Szolga Szabina Evelin 10.C         3. hely (megyei)
Felkészítő tanárok: Orosz Éva, Lovász Katalin

image2

„Elhallgatott történelem, Soha többé Gulágot” országos egyéni online vetélkedő
Csákvári Alexandra 12.A         1. hely
Balogh Kármen 12.A         3.hely
Balogh Cintia 12.D         különdíj
Huszár Vanessza 12.D         különdíj
Felkészítő tanáraik: Benedekné Bernáth Éva, Orosz Éva

 

„Beszédes múlt” – a GULÁG Emlékbizottság és az EMMI által meghirdetett országos csapatverseny
Horváth Szimonetta, Huszár Vanessza,
Kasza Flóra
12.D         országos döntő
Felkészítő tanáruk: Orosz Éva

 

Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Marketing Challenge Day marketing verseny
Bányász Fanni, Leidli Dominika
Nagy Petra, Végh Panna
12.B         1. hely
Felkészítő tanár: Kindl Márta

image3

Fejér Megyei Diáknapok
Tischler Anikó 11.D (képzőművészet)         bronz minősítés
Gyuris Kinga 10.D (ének)         bronz minősítés
Tulipán csoport (képzőművészet)         bronz minősítés
Krista Teodóra, Feind Fanni, Horváth Filoména 10.B
Sári Izabella, Borka Adél 11.C
Kéri Helga 10.D
Felkészítő tanár: Thardi-Veress Márta

 

Sportversenyek

Fair Play Kupa – Magyar Labdarúgó Szövetség szervezésében
leány csapat         3. hely (körzeti)
Katona Krisztina, Gyuris Kinga, Lázi Vivien, Bíró Dorina,
Klipács Enikő, Kiss Dominika, Molnár Cintia, Balogh Cintia
Felkészítő tanár: Veres Gábor

image4